O firmie

Specjalizujemy się w obsłudze finansowo-księgowej małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczymy również usługi w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowo-podatkowych podmiotów o różnym profilu działalności gospodarczej. Osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej oferujemy pomoc w rozliczeniach podatkowych dotyczących m.in. dochodów z najmu, rozliczeń rocznych. Firma działa na podstawie certyfikatu księgowego na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych wydanego przez Ministra Finansów. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W dzisiejszych czasach trudno połączyć prowadzenie biznesu z obowiązkami księgowo- podatkowymi. Często zmieniające się przepisy nie ułatwiają prowadzenia działalności gospodarczej. My to rozumiemy.

Przekazując nam prowadzenie spraw księgowych swojej firmy zyskujecie Państwo rzetelną, terminową i profesjonalną obsługę. Zaoszczędzony w ten sposób czas możecie Państwo wykorzystać na spokojne prowadzenie własnego biznesu.

Najważniejszy jest dla nas wysoki standard usług i zadowolenie Klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.